Як стати членом Камуродзан додзьо

Як стати членом Камуродзан додзьо?

Коли приходить нова людина в додзьо, вона знайомиться з людьми, які складають колектив, знайомиться з методами та правилами навчання, з системою підготовки і т.д. І якщо все їй подобається тоді для того, щоб стати справжнім членом нашого Камуродзан додзьо, людина повинна виконати наступне:

1. Заповнити анкету, яка є проявом бажання стати учнем Камуродзан.

2. Оплатити членство міжнародної організації Будзінкан Хомбу.

3. Знати і дотримуватися всіх правил, що діють в Камуродзан додзьо.

4. Регулярно та старанно тренуватися в додзьо та самостійно вдома.

Перед тим, як заповнити анкету для вступу в Камуродзан додзьо уважно прочитайте всі правила (Будзінкан Хомбу та Камуродзан додзьо) і ознайомтесь з історією Будзінкан та його представництва в Україні - Камуродзан додзьо. Подумайте, чи зможете Ви дотримуватися всіх цих приписів, чи згодні Ви з цим, а найголовніше, вирішіть для себе - чи потрібно Вам і чи зможете Ви займатися бойовим мистецтвом. Тільки після цього заповнюйте анкету, яка буде проявом Вашого бажання вивчати бойові мистецтва Будзінкан в Камуродзан додзьо. Дотримання всіх правил - це обов’язок кожного учня. Деякі люди можуть прочитати всі ці правила і відразу забути про них. Але це не правильно. Наприклад, в Японії, людей які порушують правила, вважають ізгоями. У світі бойових мистецтв, таких просто не будуть нічому навчати. Пам’ятайте про це. І ще не забувайте, що Ви прийшли вивчати бойове мистецтво, а в бою одна помилка може дорого коштувати. Тому не робіть помилок, тим більше на самому початку вашого шляху.

Брама в Шімізу коен (парк у місті Нода)

Авжеж, щоб познайомитися з колективом Камуродзан та побачити методи тренування, відчути на собі техніку ніндзюцу - треба просто прийти на одне з занять в наше додзьо. На тренуванні можна також вирішити всі інші питання. Тож ласкаво просимо до Камуродзан додзьо! У розділі контакти ви знайдете всі необхідні контактні адреси та телефони.

З повагою, колектив Камуродзан!Comments