Правила Камуродзан

Правила Будзінкан Камуродзан додзьо

Камуродзан додзьо є офіційним філіалом Будзінкан і тому всі учні Камуродзан повинні уважно прочитати і запам’ятати ті керівні принципи, які прийняті Будзінкан Хомбу додзьо. Правила Камуродзан - є відображенням цих принципів. Ті, хто не читав і не дотримується правил Хомбу додзьо Будзінкан, не можуть бути членами Камуродзан додзьо.

1. Той, хто не знає або не виконує правила, перераховані нижче, не може бути учнем нашої школи.

2. Тільки наполегливі, терплячі і скромні будуть гідні вважатися учнями.

3. Самовпевненість, впертість, лінь, бажання хвалитися - це якості, які необхідно долати в собі. І навпаки, ті, хто розвиває ці якості, не зможуть бути учнями Камуродзан додзьо.

4. Учень Камуродзан повинен прагнути до активного положення в житті (у суспільстві, в сімї тощо). А це прояв щирості, відповідальності, працелюбності, поваги, довіри, любові і відданості. Людина, що ховається від життя і самого себе не зможе навчатися.

5. Учень Камуродзан повинен щорічно сплачувати членський внесок міжнародної організації Будзінкан Хомбу додзьо. Ті, хто не оплачує цей внесок, не зможуть вважатися членами Камуродзан додзьо.

6. Оплата регулярних занять в додзьо проводиться щомісячно (якщо можливо, то на початку місяця).

7. Учні повинні регулярно відвідувати заняття, які проводяться в рамках нашої школи (це тренування, семінари, лекції та інші заходи). Не маючи причини і пропускаючи заняття, керуючись лінню та егоїзмом, людина відкидає себе назад у розвитку і проявляє неповагу до школи і самого себе.

8. На заняттях учень повинен бути дуже уважним і зібраним. Під час тренувань недопустимі порожні розмови, пустощі і поведінка, яка може призвести до травм.

9. Учень сам несе відповідальність за все, що може статися з ним в додзьо. Кількість знань, одержуваних на заняттях, залежить від самої людини, також як і травма є результатом його неуважності і метушні. Тому будьте зібраними і уважними, щоб правильно розвиватися.

10. Людина повинна самостійно досліджувати та відшліфовувати те, що отримує на тренуваннях. Від цього залежить успішність в розвитку.

11. Всі члени, які регулярно, своєчасно сплачують і відвідують заняття, мають право отримувати журнал «Бісямонтен», який видається для студентів нашої школи.

12. Процес навчання в Камуродзан включає в себе атестації, іспити та заліки. Потрібно знати свій рівень.

13. Навчання людей, які не є учнями нашої школи, забороняється. Також як і інформація (книги, брошури, техніка та ін..), яка призначена для внутрішнього користування Камуродзан додзьо, не повинна виходить за рамки школи. І ті, хто порушить це правило, буде виключений. Взагалі навчання інших - це дуже серйозна справа і щоб мати можливість викладати, людині необхідно мати відповідні знання, підготовку та інструкторську ліцензію, видану керівництвом Будзінкан Хомбу додзьо.

14. Дружба і повага між учнями дуже важлива - це невід’ємна частина Шляху Воїна. Той, хто діє не як бую (бойовий товариш) – той не гідний бути учнем Камуродзан додзьо.

15.  Наша організація має мету своєї діяльності і методи її досягнення. Всі члени зобов’язані знати і розуміти всі закони, правила та етикет, які прийняті в Організації.

16. Одна з найважливіших цілей діяльності Камуродзан - це пробудження в студентах магокоро («справжнє, щире, правдиве серце»). Методом для практики є бойові мистецтва, і тому важливо також дотримуватися буфу іккан (відчуття сутності шляху воїна («вітру бойових мистецтв») й невпинне слідування йому). Для повноцінного розвитку ще необхідно захищати в собі і допомагати захищати іншим серце справжнього послідовника бойових мистецтв. А це сила, яка полягає в істинній справедливості і щасті, виключаючи особисту вигоду та бажання. Той, кому близькі та зрозумілі ці ідеї, зможе стати членом нашої школи, бо пізнання глибинних законів природи через вивчення бойових мистецтв і доброчесне життя - ось шлях учнів Камуродзан додзьо.

Керівництво Камуродзан додзьо, 7 вересня 2014 року.
Comments