Головна‎ > ‎

Мета цього сайту

Щиро вітаємо вас на сайті «Камуродзан додьо». Цей веб-ресурс присвячений традиційним бойовим мистецтвам, в першу чергу, такому феномену японських бойових мистецтв, як ніндзюцу та нінпо. Будзінкан Камуродзан додзьо – є філіалом міжнародної організації бойових мистецтв Будзінкан і тому більшість інформації на цьому сайті – це розповідь про різні аспекти школи Будзінкан. Також тут можна знайти інформацію про життям та розвиток Камуродзан додзьо - філіалу Будзінкан.

Мета сайту:

По-перше, цей сайт, так би мовити, є щоденником Камуродзан додзьо, де можна прочитати про різні сторони діяльності колективу Камуродзан (тренування, походи, семінари, співпрацю з іншими організаціями і т.д.).

По-друге, інформаційний простір, який стосується традиційних бойових мистецтв в Україні не такий великий, зокрема дуже мало висвітлено філософські, психологічні та духовні сторони бойових традицій. І тому, наскільки це можливо в мережі Інтернет, на цьому сайті буде викладено деякі важливі речі з цих питань (в першу чергу те, що вивчається в Будзінкан).

По-третє, в наш час традиційні сторони культури, в тому числі бойові мистецтва, зазнають великих змін. Можливо, деякі зміни мають позитивний характер та добре впливають на подальший розвиток культури та мистецтв. Але разом з цим просліджується тенденція «спрощення» та втрата цілісності традицій, які на протязі багатьох століть допомагали людині виживати та залишатися людиною. І тому, однією з сторін діяльності Камуродзан є вивчення, дослідження та збереження традицій бойових мистецтв. На цьому сайті можна буде знайти інформацію і про це. Всіх, кого цікавить це питання, запрошуємо до співпраці.

І останнє, цей сайт створений для всіх, хто цікавиться традиційними бойовими мистецтвами, зокрема японським бойовим мистецтвом – ніндзюцу. 

Також хочу висловити свою повагу Масаакі Хацумі, патріарху дев’яти старих японських бойових традицій, засновнику організації Будзінкан, без праці якого була б неможлива поява багатьох осередків вивчення ніндзюцу по всіх куточках нашої планети, в тому числі і Камуродзан додзьо в Україні.

З повагою, колектив Камуродзан додзьо!
Comments