Простір бойових мистецтв

"Простір бойових мистецтв" - це частина великого проекту "Нова культура Нової України": https://www.facebook.com/groups/1057723640925668/

Є декілька напрямків діяльності у нашому просторі - це дослідження, практика та вивчення, та викладання бойових мистецтв.

Перше.

У нашому просторі вже працює Український Центр дослідження бойових мистецтв, що займається вивченням історичної спадщини в сфері бойових традицій. Також важливий напрямок досліджень — це нові тенденції в бойових мистецтвах та знаходження тих аспектів, що будуть актуальні в майбутньому (наприклад, ефективність та необхідність розвитку свідомості в бойових мистецтвах). Запрошуємо до співпраці зацікавлених!

Передісторія.

Протягом 2014-2015 років компанія однодумців, бажаючи змін в культурному просторі України, прийшли до висновку, що змінити ми можемо, в першу чергу, себе та своє оточення. Тоді й можливі зміни в цілому. Але треба діяти та творити все своїми руками та зусиллями, щоб відбулися ці зміни, потрібно кожному внести свій особистий внесок в культуру нашої України. Так ця ідея трансформувалася у проект “Нова культура Нової України”, який має за мету зміни та поліпшення культурного простору. А будь-які зміни культури пов'язані зі зміною кожної людини та колективу людей в цілому. Що, навіщо та яким чином міняти? На нашу думку є три основні сутнісні речі, які здатні змінити ситуацію. Ось вони:

  1. Духовність та людяність.

  2. Справжні Знання.

  3. Любов до України.

Вони пов'язані одне з одним, бо нема духовності без знань та любові, а справжні знання - це любов та людяність. І навпаки, якщо щось зникає — все руйнується, наприклад, якщо нема духовності, тоді любов перетворюється на фанатичну віру а знання стають обмеженими.

Тож кожен з нашої компанії почав діяти в своїй професійній сфері. Я почав діяти в просторі бойових мистецтв, і як результат — це поява Українського центру дослідження та вивчення бойових мистецтв, що є частиною великого проекту “Нова культура Нової України”.


Чим займається Центр:

  1. Дослідження бойових мистецтв (насамперед через практику та безпосереднє вивчення);

  2. Об'єднання людей, що практикують бойові мистецтва. В спілкуванні народжується істина;

  3. Навчання та викладання бойових мистецтв по різним програмам.


Для кого цей Центр:

  1. Для тих, хто шукає істину, і кому цікаво пізнавати сутність бойових мистецтв.

  2. Для тих, хто практикує бойові мистецтва як духовний розвиток та розширення свідомості.

  3. Для тих, хто любить Україну, та бажає, щоб наші діти та онуки мали високий рівень культури. 

Для нас бойові мистецтва - це цілісні знання та надбання культури, які гармонійно поєднують духовні та бойові традиції, та забезпечують виживання та захист людини у всіх її проявах (на рівні тіла, на рівні душі, та на рівні духу).

Ми досліджуємо бойові мистецтва всіх народів, всіх часів та з усіх куточків нашої планети. Але пріоритетним є дослідження спадщини нашого краю. Досліджуємо справжні традиції бойових мистецтв, які мають бойовий досвід (тобто можуть дати людині ефективні знання та навички для виживання в реальному бою). Але разом з цим такі традиції, які розвивають та розширюють свідомість людини, та загартовують її дух. Тобто справжні бойові мистецтва - це знання, що формують цілісну людину, яка здатна щасливо жити. 

Ми відкриті для всіх, кого зацікавила наша діяльність.

https://www.facebook.com/groups/536427709845642/

Детальна інформація за телефоном: 067-751-14-77 (Терещенко Сергій Петрович)

або пишіть: raiken@i.com.ua


З початком Нового 2016 року в Українському центрі дослідження бойових мистецтв відкривається студія, де ви маєте можливість пройти курс навчання бойових мистецтв по тій програмі, яка вам необхідна.