Студія "Мистецтво Воїна"

В студії при нашому Центрі з кінця вересня 2016 розпочинається курс занять на тему - Психологічна та духовна підготовка в мистецтві воїна.

Це будуть недільні студії декілька разів на місяць (складатися будуть з тренування бойових мистецтв, філософських діаголів, вивчення сакральної географії та історії, вправ духовного розвитку та ін.).

Для всіх бажаючих та зацікавлених.

Перше заняття відбудеться 25 вересня.

Детальна інформація за тел. - 067-7511477


На початку 2016 року в Українському центрі дослідження та вивчення бойових мистецтв відкрилася студія "Мистецтво воїна", де ви маєте можливість пройти курс навчання. 
Сьогодні ми пропонуємо такі програми для навчання бойовим мистецтвам:


1. Програмний курс “Бойові мистецтва для всієї родини” (для батьків та дітей).

2.Програма для молоді віком 15-18.

3. Програми для людей віком від 20 років та старших.

4. Спеціалізовані програми.Трохи про курс “Бойові мистецтва для всієї родини”:

Програмний курс “Сімейні традиції” або “Бойові Мистецтва для всієї родини” (для всієї сім'ї). В формі питання-відповідь тут подається загальна інформація про цю програму.


Для кого ця програма? - Одночасно для батьків та дітей.


На який період розрахований цей курс? На 3-4 роки.


Які є вікові групи? Поки що будуть дві вікові групи 7-10 та 11-14 років.


Кількість учасників у групі? Одна група — до десяти сімей.


Яким чином відбуватиметься навчання? - На тижні — це 2-3 тренування (в середньому 1,5 години) для всієї родини, тобто це тренування для батьків і дітей одночасно. Це все для того, щоб батьки показали приклад своїм дітям, бо тільки так може сповна розкритися їх потенціал. Батьки протягом 3-4 років отримуватимуть знання про те, як треба тренуватися, що і як треба відпрацьовувати. І потім батьки самі будуть помічниками, вчителями для своїх діток. Але для цього батькам треба працювати над собою вдвічі більше, але це час, коли батьки будуть безпосередньо бачити та впливати на те, як розвивається їх дитина. І що найголовніше — час проведений разом є безцінним, і не можна його прогавити. Ще окрім загальних тренувань обов'язково будуть особисті домашні завдання.


Це тренування тільки для хлопчиків, чи ні? Ні, не тільки для хлопчиків, але й для дівчаток. Звичайно, хлопчики більш схильні до вивчення бойових мистецтв, але дівчатка теж знайдуть в цьому навчанні те, що може допомогти в їх розвитку. Стосовно батьків, то тут теж саме — гарно коли на тренуванні разом з дитиною будуть і тато, і мама (це не завжди вдається, але треба старатися).


Де і коли відбуватимуться тренування? Коли буде сформована група, тоді всім колективом будемо вирішувати де і в який графік будуть проходити зайняття.


На основі яких саме знань сформовано цю програму? Більшу частину цієї програми складають японські бойові традиції (бу-дзюцу та ніндзюцу), але є тут і деякі китайські методи та вправи, і все це адаптовано до українських реалій та традицій.


Що буде вивчено за ці 3-4 роки? Об'єм прийнятих знань, звичайно, буде залежати від кожної конкретної людини. Але в цю програму увійшли такі розділи: розвиток гнучкості та рухливості; вміння рухатися під час бою різними способами (перекиди, перекочування, стрибки, біг тощо); дієтологія; масаж та самомасаж; техніка ударів та захист від ударів (удари ногами, руками, головою і т. д.); розвиток сили та витривалості; кидкова техніка та боротьба; техніка блокування та викручування суглобів; володіння зброєю (палка, ніж) та захист від зброї; вивчення природи та її законів; українські пісні та традиції; історія та духовна спадщина України.


Хто саме буде викладати цю програму? Викладач — Терещенко Сергій Петрович. Деякі факультативні уроки будуть проводити інші викладачі (про це згодом).


Скільки коштує навчання? Ціна навчання для однієї сім'ї — 1300 гр. (або 50 у.о.) в місяць.


Контактна інформація? Пишіть - honjin108@gmail.com

або телефонуйте 067-751-14-77. 

Comments