Камуродзан

Основна мета Камуродзан - це практика бойових мистецтв, тому тренувальний процес є самим важливим аспектом нашої діяльності. Щоб цілісно розвиватися наш тренувальний процес має різні форми та формати (регулярні групові тренування, індивідуальні тренування, семінари, лекції, розмови, тренувальні збори, походи тощо).

Після тренування Хацумі сенсея, Будзінкан Хонбу додзьо, 2007

Щоб не загубитися на шляху бойових мистецтв необхідно мати справжній досвід та цілісні знання. А особистий досвід однієї людини завжди має багато обмежень. Тому до особистого пошуку треба додати ще знання та досвід багатьох поколінь. Тож ми вивчаємо традицію бойових мистецтв, що має історичний шлях в декілька десятків поколінь. Нині цю традицію очолює Хацумі Масаакі сенсей, засновник міжнародного товариства Будзінкан.

Місто Камакура, Японія 2007

Як стати членом Камуродзан додзьо?

Якщо ви зустріли інформацію про наше товариство та нашу діяльність, і маєте бажання стати членом нашого колективу, тоді вам треба виконати наступні дії:

  1. Ознайомитися з правилами Камуродзан, також ознайомитися з методами та принципами навчання, з програмою підготовки тощо. Щоб чітко розуміти, що це саме те, що вам потрібно.

  2. Вирішити до якого саме осередку Камуродзан в Україні вам зручніше всього приєднатися. Зараз осередки Камуродзан працюють в таких містах: Київ, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Прилуки. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сторінках контакти та осередки Камуродзан.

  3. Далі обрати форму навчання. Є декілька. В першу чергу, це очні тренування в одному з осередків. Якщо ж у вашому місті або поблизу нема нашого осередку, тоді маєте можливість навчатися, відвідуючи регулярні семінари та тренувальні збори (в Києві, влітку в Карпатах). Якщо вам підходить така форма навчання, тоді напишіть за адресою: honjin108@gmail.com або зателефонуйте +38093-024-84-77

  4. Зв'язатися з одним з інструкторів та приїхати до одного з осередків Камуродзан. Заповнити анкету, що є проявом вашого бажання стати членом Камуродзан. Після цього оплатити членство міжнародної організації Будзінкан додзьо та розпочати навчання.

  5. Під час навчання важливо дотримуватися всіх правил Камуродзан, бути уважним. Пам'ятайте, що Ви прийшли вивчати бойове мистецтво, а в бою одна помилка може дорого коштувати. Також важливо регулярно, старанно тренуватися та практикувати бойове мистецтво. Кожне тренування, кожне випробування зміцнює вас та робить вас сильнішими. Бо завжди йти вперед, йти через випробування, вдосконалюючи себе - це є шлях Воїна.

Місто Камакура, Японія 2007

І останнє, маю надію, що учні Камуродзан додзьо добре розуміють те, що ми вивчаємо бойове мистецтво. А це серйозна та свідома практика. Також важливо підтримувати реальний та позитивний погляд на життя, бо цього дуже не вистачає у наш сучасний, мінливий та метушливий час. Мені дуже приємно спілкуватися з іншими людьми мовою тренувань, та дуже радісно бачити, коли практика бойових мистецтв загартовує характер людей. Тому зі своєї сторони, хочу допомагати тим, хто бажає вивчати бойове мистецтво, звичайно, на тому рівні, на якому розуміюся сам. Ще одне, для того, щоб зайняття в нашому додзьо були по-справжньому тренуваннями в бойових мистецтвах, необхідні розуміння та постійні зусилля кожного члена нашого товариства. Не можна забувати про допомогу один одному. Тож продовжимо наші тренування.

З повагою, Терещенко Сергій!