Навчання

Навчання бойовим мистецтвам – це багаторічна праця над собою, самодисципліна та творчий пошук. Але мета цього шляху - отримання свободи. І це вартує того, щоб йти, долаючи всі перешкоди. Існують зовнішні перешкоди та внутрішні обмеження, але воїн вибирає шлях подолання всього цього. Цей процес гартує його тіло, характер та волю.

Ішізука сенсей демонструє цукі на Тайкай 1987 року

Навчання неможливе, якщо нема джерела знань. Але знайти своє джерело - не така вже й проста справа. Це тернистий шлях пошуку. Важливо шукати та не втратити себе, бо тільки ви самі можете відчути та зрозуміти себе. Тому на шляху учнівства, ми свідомо або несвідомо вибираємо те, що відповідає устремлінням нашої душі. Так само в бойових мистецтвах, справжній пошук приводить нас до майстра, в те місце, де кожна людина стає собою. Це простір, де кожен отримує відповіді на самі важливі для нього питання. Тому завжди прислухайтеся до свого серця, воно знає, що вам по-справжньому треба.

Шімідзу коен, парк в містечку Нода, Японія

Свій шлях учнівства я розпочав у 2007 році в Японії, знайшовши додзьо Ішізуки сенсея. Тоді я почув ті слова, що стали дороговказом на шляху. Ішізука сенсей сказав, що в бойових мистецтвах найбільша цінність - це свобода. Будь-яка техніка, будь-яка зброя по-справжньому не допоможуть людині, що закута в тюрмі своїх же обмежень, бажань та комплексів. Тому навчання в бойових мистецтвах - це пізнання того, що заважає нам бачити світ таким, яким він є насправді. Це звільнення.

Відпрацювання рухів на тренуванні. Київ

Програма навчання та всі тренувальні методи (семінари, лекції, тренувальні збори тощо) - це інструменти для отримання цілісності та свободи. Тоді коли ми розуміємо, що таке свобода, ми можемо бути щасливими та допомагати іншим. Щиро запрошуємо вас розпочати своє навчання.

Контактна інформація розміщена на сторінках: Осередки Камуродзан та Контакти.

З повагою, Терещенко Сергій!