Український центр дослідження бойових мистецтв

Що таке бойове мистецтво? В чому полягає ідея бойових мистецтв? Як розвивалися та змінювалися бойові мистецтва? Яка саме система знань лежить в основі бойових мистецтв? Чим відрізняється методологія навчання в бойових мистецтвах? В чому полягає різниця рухів та техніки бойових мистецтв від сучасних спортивних систем? Які є принципи бойових мистецтв, що формують техніку, тактику та стратегію?

Всі ці та багато інших питань (тем) ми досліджуємо в нашому Центрі. Цей проект є частиною величезного всеукраїнського проекту "Нова культура Нової України".

Передісторія.

У 2014-2015 років компанія однодумців, бажаючи змін в культурному просторі України, прийшли до висновку, що змінити ми можемо в першу чергу себе та своє оточення. Тоді й можливі зміни в цілому. Але, щоб ці зміни відбулися, треба діяти та творити все своїми руками та докладати зусиль. Треба кожній людині внести свій особистий внесок в культуру нашої України. Таким чином, ця ідея трансформувалася у проект “Нова культура Нової України”, який має за мету поліпшення культурного простору. А будь-які зміни культури пов'язані зі зміною кожної людини та колективу людей в цілому. Що, навіщо та яким чином міняти? На нашу думку, є три основні речі, які здатні змінити ситуацію.

Ось вони:

1. Духовність та людяність.

2. Справжні Знання.

3. Любов до України.

Ці речі пов'язані одне з одним, бо нема духовності без знань та любові, а справжні знання - це любов та людяність. І навпаки, якщо щось з цього переліку зникає — все руйнується, наприклад, якщо нема духовності, тоді любов перетворюється на фанатичну віру, а знання стають обмеженими.

Тож кожен з нашої компанії почав діяти у своїй професійній сфері. Я почав діяти в просторі бойових мистецтв, і як результат — це поява Українського центру дослідження бойових мистецтв, що є частиною великого проекту “Нова культура Нової України”.

Чим займається Центр:

1. Дослідження бойових мистецтв (насамперед через практику та безпосереднє вивчення);

2. Об'єднання людей, які практикують бойові мистецтва. В спілкуванні народжується істина;

3. Створення програм для викладання бойових мистецтв різним групам населення.

Для кого цей Центр:

1. Для тих, хто шукає істину, і кому цікаво пізнавати сутність бойових мистецтв.

2. Для тих, хто практикує бойові мистецтва як духовний розвиток та розширення свідомості.

3. Для тих, хто любить Україну, та бажає, щоб наші діти та онуки мали високий рівень культури.


Сторінка проекту - Український Центр дослідження бойових мистецтв у facebook: https://www.facebook.com/ukrartvoi/?ref=bookmarks

Адреса для листування: honjin108@gmail.com


З повагою, Терещенко Сергій!